اختلال سیستم ثبت‌نام دانش‌آموزان رفع شد

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از رفع اختلال سیستم ثبت‌نام دانش‌آموزان (سناد) خبر داد. محمد حسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال تغییراتی در معماری […]

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از رفع اختلال سیستم ثبت‌نام دانش‌آموزان (سناد) خبر داد.
محمد حسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال تغییراتی در معماری داده‌های سیستم ثبت‌نام دانش‌آموزان(سناد) داده شد و با دو سامانه دیگر لینک و اطلاعات از آنها دریافت شد، مشکلات کوچکی به وجود آمد.

وی افزود: مشکل سیستم ثبت‌نام رفع شده و از روز گذشته فعالیت خود را آغاز و سرعت ثبت داده‌ها آن بالا رفته است.

سلیمی جهرمی با تاکید بر رفع مشکل به وجود آمده برای سیستم ثبت‌نام دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جدول منابع درسی پایه دهم یکی، دو روز است که ابلاغ شده ، ممکن است ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه دهم مقداری با تاخیر انجام شود اما مابقی پایه‌ها در ابتدایی و متوسطه اول کار در حال انجام است.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: دانش‌آموزان پایه دهم اکنون مشغول دریافت برگه هدایت تحصیلی هستند و چند روز دیگر ثبت‌نام آنها انجام خواهد شد؛ ضمن اینکه فقط در روز گذشته ۳۰۰ هزار ثبت‌نام در سامانه سناد انجام شد.

منبع : فارس

نظرات

 
   
 
Captcha