افزایش ۱۶ واحد درسی در سال تحصیلی آینده

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

مهدی نوید ادهم گفت: اصلی ترین برنامه آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید، برای ورودی های پایه دهم که همزمان با تغییر ساختار آموزش و پرورش پایه ششم را آغاز کردند افزایش ۱۶ واحد درس جدید می باشد.

 مهدی نوید ادهم  گفت: اصلی ترین برنامه آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید، برای ورودی های پایه دهم که همزمان با تغییر ساختار آموزش و پرورش پایه ششم را آغاز کردند افزایش ۱۶ واحد درس جدید می باشد. نوید ادهم تصریح کرد: این امر یکی از اقدامات بسیار مبارکی است که امسال متناسب با سند تحول بنیادین طراحی شده ست.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش ادامه داد: دروس جدیدی که در این دوره تحصیلی اضافه شده، دروسی است که در دوره های قبل تدریس نشده و واحدهایی نظیر انسان و محیط زیست، انسان و سلامت، تفکر و سواد رسانه ای به تازگی به برنامه درسی اضافه شده اند.

وی با بیان اینکه با حمایت هایی که دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و اعضای شورا از اجرای سند تحول بنیادین دارند، افق امید بخشی را در پیش روی ما گشوده، افزود: در راستای اجرای سند تحول حمایت ها و نظارت هایی که دوستان می کنند و هشدارهایی که به سیستم می دهند و نظرات اصلاحی که به سیستم اعلام می کنند باعث ادغام و اجرای مطلوب تر این سند می شود و از خطای های اجرایی آن جلوگیری می کند.

 

منبع : ایلنا

نظرات

 
   
 
Captcha