معرفی به دوستان اشتراک گذاری

سرپرست معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش از ایجاد رادیو اینترنتی و بهره‌گیری از فضای مجازی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

راه‌اندازی رادیو اینترنتی ویژه دانش آموزان

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهرتهران ، مهدی فیض، سرپرست معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش پیرامون توجه به مسائل آموزشی و پرورشی در فضای مجازی برای دانش‌آموزان، عنوان کرد: با توجه به مصوبات مطرح شده اقداماتی در این حوزه طراحی می‌کنیم.

وی ادامه داد: اکنون شبکه اجتماعی تلگرام جزو شبکه‌های مجاز در کشور به شمار می‌رود و در این راستا برنامه‌هایی با محوریت این شبکه در دست بررسی است.

سرپرست معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با توجه به اجازه مراجع قانونی امکان فعالیت در شبکه‌های مجازی مهیا می‌شود، اظهار کرد: در صدد ارتباط سطوح مختلف شهرها و استان‌ها برای فعالیت‌های پرورشی در فضای مجازی هستیم البته این مساله به ویژه در حوزه تامین محتوا زمان‌بر است.

فیض گفت: با توجه به تقسیم کاری که در حوزه معاونت پرورشی برای تأمین محتوای مناسب با توجه به ظرفیت استان‌ها در نظر گرفته شده نسبت به تولید محتوا اقدام می‌کنیم.

وی از ایجاد رادیو اینترنتی برای دانش‌آموزان خبر داد و افزود: در واقع در این طرح با ایجاد گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی به بارگذاری فایل‌های صوتی اقدام می‌کنیم تا در جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان تاثیر مثبتی داشته باشیم.

 

منبع : اداره کل آموزش و پرورش شهرتهران

نظرات

 
   
 
Captcha